GLAVNA   KLUB   ŠKABRNJA   FOTO GALERIJA   ZABAVA   LINKOVI   KNJIGA GOSTIJU   KONTAKT
Skabrnja.com

Bilten "AJMO ŽUTI"

ŠKABRNJA                              : 2  (2)

PRIMORAC  (Biograd)         : 1   (1)

U zaostaloj utakmici 12. kola 1. ŽNL domaća Škabrnja je dobrom igrom zasluženo uknjižila nova tri boda, i velikom brzinom juri ka samom vrhu ljestvice. Nakon dužeg vremena konačno je proradio napad žutih, a ovo je 4 uzastopna pobjeda. U živoj utakmici punoj tempa po travnatom, ali grbavom terenu žuti su pokazali koliko su jaki, i sa svojom igrom pokazali da spadaju u one momčadi koje će se boriti za sam vrh.

Utakmica počinje na neobičan način, jer gosti već u 1. minuti vode 1:0 strijelac je bio Baždarić. Domaći se nisu dali zbuniti nastavljaju svoju igru, nije se puno čekalo i došlo je ono što su svi željeli izjednačenje 1:1. Desilo se to u 13 minuti strijelac Jergović. Utakmica dobiva na živosti slijedi napad za napadom, gosti imaju i svoje prilike ali sve završava kod obrane domaćina. Moramo i danas istaći vrlo dobrog Bakarića, Erlića, igrača utakmice mladog Božidara Jurića, ali i izvrsne obrane iskusnog Šimunova. Nakon bezbroj šansi Viduke, konačno i vodstvo. Viduka dobiva loptu na vrh šesnaesterca ulazi prema golu, srušen je i bio je to jedanaesterac, kojeg u 41 min.isti igrač pretvara u pogodak, 2:1. U drugom dijelu gosti žele izjednačenje, ali im ne uspjeva. Do kraja smo vidjeli još nekoliko šansi sa obje strane, koje nisu iskorištene. Poslasticu za kraj bila je izvrsna parada vratara Šimunova .Na kraju 2:1, velika četvrta uzastopna pobjeda. Na Vlačinama slavlje.