GLAVNA   KLUB   ŠKABRNJA   FOTO GALERIJA   ZABAVA   LINKOVI   KNJIGA GOSTIJU   KONTAKT
Skabrnja.com

Bilten "AJMO ŽUTI"

ZRMANJA           :1  (1)

ŠKABRNJA         :1   (0)

U utakmici 14. kola 1. ŽNL domaća Zrmanja koja utakmice igra na igralištu Lužine u Zemuniku Donjem danas se prestavila kao vrlo dobra ekipa..Nakon pet uzastopnih pobjeda i osvojenih 15 bodova za redom momčad Škabrnje je u današnjoj utakmici uknjižila još jedan važan bod, i zauzela 11 mjesto na ljestvici..U živoj utakmici punoj tempa po travnatom vrlo dobrom terenu gledali smo dobar nogomet izjednačenih ekipa.

Utakmica počinje veoma žustro i borbeno,jedna i druga ekipa taktizira i pronalazi najbolja rješenja za stvaranje prilika. Igralo se tako sve do 29 minute kad je igrač domaćih Župan prevario obranu Škabrnje izbio sam pred vratara i bilo je to 1:0 za domaćina.Utakmica dobiva na živosti slijedi napad za napadom,gosti imaju i svoje prilike ali sve završava kod obrane domaćina . Moramo i danas istaći vrlo dobrog Bakarića,Erlića,dobrog Ivkovića koji u 39 minuti pogađa gredu.Na odmor se otišlo sa rezultatom 1:0.Nakon bezbroj šansi Viduke,Gospića u drugom poluvremenu Škabrnja hoće izjadnačenje.Ipak je to uspjelo iskusnom Viduki u 60 minuti koji dobiva loptu i iz kosa pogađa mrežu vratara Krnčevića.Njegov deveti pogodak u ovom dijelu prvenstva.Do kraja smo vidjeli još nekoliko šansi sa obje strane,koje nisu iskorištene.Moramo napomenuti vrlodobre obrane danas raspoloženog Šimunova,koji je najzaslužniji za ovakav ishod utakmice.